سیما صوت ایرانیان|میکروفن دستی با سیم شور SHURE SM58| میکروفن سالن کنفرانس
میکروفن بی سیم SHURE مدل BLX24-SM58
نوامبر 10, 2020
بلندگو پسیو دکوراتیو QUANTUM – Q3T
نوامبر 11, 2020

DAS AUDIO QUANTUM SERIES

بلندگو دکوراتیو داس (DAS AUDIO DECORATIVE SPEAKER) ساب ووفر دکوراتیو داس (DAS AUDIO SUBWOOFER DECORATIVE SPEAKER)

 
 

QUANTUM - Q3T

Q3T (1)-min

QUANTUM - Q23T

Q23T (1)-min

QUANTUM - Q43T

Q43T (1)-min

QUANTUM - Q83T

Q83T-min
 

QUANTUM - Q10

Q10-min

QUANTUM - Q10A

Q10A-min
 
 

بلندگو دکوراتیو داس؛ اسپیکر پسیو و اسپیکر اکتیو دکوراتیو + ساب ووفر دکوراتیو اکتیو و پسیو داس

DAS AUDIO DECORATIVE SPEAKER & DECORATIVE SUBWOOFER

بلندگو مدل DAS AUDIO QUANTUM SERIES، در رنگ های متنوع تولید می شود، همچنین سایزهای استاندارد در کنار طراحی به روز و چشم نواز، مخاطبان را به سمت خود جلب نموده است. بلندگو داس سری دکوراتیو، دارای ساب ووفر دکوراتیو پسیو و اکتیو (DAS AUDIO DECORATIVE SUBWOOFER) هست، که در اقدامی جالب ، آنها هم بصورت رنگی تولید می شوند.این سری برای شنیدن صدای ملایم و گوش نواز در رستوران ها توصیه شده است .
بلندگو دکوراتیو به دو دسته اسپیکر سقفی و ستونی تقسیم می شود. نوع انتخاب هر کدام ازبلندگو های داس به نوع طراحی، ابعاد سالن مورد نظر و ارتفاع سقف سنجیده شده و بهترین گزینه برای پوشش صوت سالن مورد استفاده است. بلندگو داس DAS AUDIO QUANTUM با تولید صدایی فوق العاده علاوه بر افزودن زیبایی به محیط صدای جانبی را پوشش می دهد.
سری اسپیکر دکوراتیو D.A.S QUANTUM با طراحی زیبا و قابل سفارش در رنگ بندی های محتلف می باشد. در کنار طراحی دل انگیز و هیجانی سری باند دکوراتیو کوآنتوم داس (DAS AUDIO DECORATVE SPEAKER )، می توان به صدایی فوق العاده اشاره نمود. همچنین باند دکوراتیو داس (DECORATIVE SPEAKER ) متشکل از هفت بلندگو دکوراتیو و سه ساب ووفردکوراتیو (SUBWOOFER) است که همگی با اسم QUANTUM-Q شناخته می شوند. ابعاد و توان های مختلف در اسپیکردیواری داس امکان استفاده از این سیستم های زیبا و کوچک را در جلوی چشم بیننده امکان پذیر نموده است. سری اسپیکر D.A.S AUDIO QUANTUM با زیبایی منحصر به فرد برای سیستم های دکوراتیو (DECORATIVE) و طراحی های داخل مورد استفاده می شود. از آن جمله می توان به رستوران، کافه، مدارس، مسجد، مهد کودک، باشگاه، محل های نمایشگاهی، آمفی تئاتر، مرکز خرید، بوتیک، روف گاردن، سینما خانگی و سالن کنفرانس اشاره نمود. کمپانی داس D.A.S دارای انواع مختلفی از محصولات صوتی، ساب ووفر، لاین اری، میکروفن، DSP ، میکسر دیواری و ماتریکس است. سیما صوت ایرانیان نماینده رسمی D.A.S بوده و تعمیرات D.A.S در دفتر مرکزی انجام می شود.


برای تماشای کاتالوگ بلندگو دکوراتیو داس DAS AUDIO QUANTUM کلیک کنید.
 
انواع بلندگو سیستم صوتی سالن کنفرانس
 

بلندگو دکوراتیو چیست؟

اسپیکر های دکوراتیو به دودسته بلندگو سقفی و بلندگو دیواری تقسیم می شوند. اسپیکرها متشکل از بدنه های (چوبی یا پلاستیک)، بلندگو و تیوتر ساخته شده اند. اسپیکرهای دکوراتیو یا بر روی دیوار، سقف یا داخل باکس های مخصوص نصب می شوند. باند دکوراتیو نسبت به باندهای حرفه ای صدای کمتری تولید می کنند و پوشش صدای کمتری دارند. ولی در محیط های کوچک استفاده از بلندگو های دکوراتیو بهترین انتخاب به حساب می آید. همچنین بلندگو دکوراتیو داس (DAS D ECORATIVE) می تواند ضدآب، ضد رطوبت، اهمی / ولتی یا در دسته بندی بلندگو های اکتیو- پسیو باشد.