شرکت CARVIN

 

محصولات این شرکت

توضیحات مختصر در مورد شرکت Carvin :

کاروین (CARVIN) یک شرکت سازنده تجهیزات صوتی و آمپلی فایر های گیتار بوده و این شرکت به صورت خانوادگی در سن دیگو کالیفرنیا در سال 1946 توسط Lowell Kiesel تاسیس گشت. نام شرکت کاروین بر گرفته از دو فرزند ارشد این خانواده به نام های آن گارسون و گاوین می باشد. .

این شرکت تازه تاسیس در اوایل حضور خود گیتار را ساخته و به فروش می رسانده است. در واقع تولیدات اولیه این شرکت ادوات موسیقی بوده و در سال 1950 میلادی تا 1970 میلادی شرکت بزرگتر شده و در این حین تولیدات گیتار و پری امپ های گیتار نیز به آنها اضافه گشته است.

در دهه 60 و اوایل 70 میلادی این شرکت تولید کننده و فروشنده دو گیتار معروف به نام های Fender و Martine بوده و در بازار به صورت یک تولید کننده به کار خود ادامه داده است.

در اواسط دهه 70 میلادی شرکت CARVIN با تولیدات بیشتر و توسعه دادن به شرکت خود اقدام به فروش به صورت پستی کرده است و در اواخر 1970 میلادی پس از گسترش شرکت اقدام به تولید آمپلی فایر و قطعات استودیویی کرده است و خط تولید خود را بزرگ تر از پیش کرد.

در سال 1980 میلادی شرکت کاروین پس از موفقیت در بازار و ارسال های پستی اقدام به سفارشی سازی گیتار های تولید شده کرد که از محبوبیت بالایی در این بین برخوردار شد. در سال 2002 موسس شرکت یعنی Lowell Kiesel دار فانی را وداع گفت..