بلندگو ضد آبDAS AUDIO QUANTUM-Q83
دسامبر 15, 2022
سالن کنفرانس 70+ 2 دفتر اصفهان(فولاد مبارکه اصفهان)
دسامبر 19, 2022

ساب ووفر دکوراتیو، پسیو، داس DAS AUDIO QUANTUM-Q8

DAS AUDIO SUBWOOFER DECORATIVE PASSIVE

ساب ووفر دکوراتیو داس DAS AUDIO QUANTUM-Q8 با طراحی زیبا و بدنه کوچک با کاربری ساب ووفر دکوراتیو (SUBWOOFER DECORATIVE) مورداستفاده است. بدنه چوبی ساخته شده از تخته سه‌لایه، یک عدد ووفر برای تولید صدای بم استفاده شده‌اند. فرکانس‌های تحت پوشش این ساب ووفر (SUBWOOFER) از 50 هرتز تا 200- هرتز است. ساب ووفر دکوراتیو داس (DAS AUDIO QUANTUM-Q8) با ورودی 8 اهم و توان خروجی 200 وات از محصولات جدید شرکت DAS AUDIO در سال 2022 است. این ساب ووفر نسبت به بقیه سری DAS QUANTUM کوچک‌تر بوده و به ساب ووفر 8 اینچی نام‌گذاری می‌شود. ساب ووفر برای پخش صدای بم (زیر) استفاده می شود.

مشخصات فنی اسپیکر ساب ووفر دکوراتیو داس DAS AUDIO QUANTUM Q8

- ساب ووفر دکوراتیو داس، پسیو DAS QUANTUM Q8
- دارای یک بلندگو 8 اینچ با مدل 8HG
- قدرت تحمل فشار صوتی در 92 دسی‌بل و در حالت ماکزیمم برابر 118 دسیبل
- آمپلی‌فایرهای سازگار INTEGRAL A402 , INTEGRAL A404, INTEGRAL A1002 , INTEGRAL A1004
- پروسسور پیشنهادی : DSP 226
- ورودی و خروجی صدا ترمینالی
- توان خروجی 200 وات و در حالت پیک 800 وات
- امپدانس ورودی 8 اهم
- فرکانس تولید 50 هرتز تا 200- هرتز
- دارای رنگ‌بندی سفید و مشکی با رنگ ISOFLEX
- عرض این ساب ووفر برابر 405 میلی‌متر، عمق 265 میلی‌متر، ارتفاع 260 میلی‌متر و وزن 9 کیلوگرم

ساب ووفر پسیو، دکوراتیو، داس SUBWOOFER DAS QUANTUM-Q8

توان تولیدی اسپیکر پسیو DAS AUDIO Q8 باتوجه‌به ساب ووفر بودن محصول و ابعاد کوچک و تک ووفر به‌کاررفته در آن، حالت معمولی (RMS Power Handling ) 200 وات و در حالت پیک (Peak Power Handling) برابر 800 وات است.

RMS چیست؟

RMS ابزار اندازه‌گیری میانگین بلندی یک آهنگ صوتی است. مقدار نمایش‌داده‌شده؛ میانگین سیگنال صوتی است. مقدار RMS به شما نگاه دقیق‌تری به بلندی صدای درک شده از آهنگ موسیقی برای شنونده معمولی می‌دهد. استفاده از ابزارهای اندازه‌گیری برای تجسم میانگین RMS به شما کمک می‌کند تا از اعوجاج، به‌خصوص با موسیقی بلند، جلوگیری کنید.

ابعاد در بلندگو ساب ووفر پسیو داس QUANTUM-Q8

بدنه چوبی ساب ووفر پسیو داس (DAS AUDIO Q8 PASSIVE) فاقد دستگیره بوده و توسط چهارپایه از زمین فاصله می‌گیرد. ساب‌ووفری کوچک با وزن 9 کیلوگرم و ابعاد 260*405*265 سانتی‌متر صدایی باقدرت تا 800 وات را ایجاد می‌کند. بلندگو ساب ووفر داس با تمام اسپیکرهای سری DAS QUANTUM سازگار بوده و به‌عنوان پخش‌کننده صدای بم در کنار سایر اسپیکرها استفاده می‌شود. امپدانس ورودی در اسپیکر ساب ووفر پسیو داس برابر 8 اهم است. حساسیت در این بلندگو برابر 92 دسی‌بل است که مقداری برای تشخیص فشار صوتی ایجاد شده در آن است. در حالت ماکزیمم حساسیت (SPL) ساب ووفر پسیو داس (DAS AUDIO PASSIVE) قادر است توانی برابر 118 دسیبل را تحمل کند.

حساسیت در بلندگو چیست؟

یکی از بسیاری از مشخصات موجود در برگه مشخصات بلندگو، حساسیت محوری بلندگو است. این مشخصات نشان می‌دهد که بلندگو در فاصله مرجع در هنگام هدایت با یک سیگنال ورودی شناخته شده، چه میزان سطح خروجی تولید می‌کند. مشخصات حساسیت محوری معمولاً (xx Db 1W/1M)را می‌خواند. این بدان معناست که بلندگو وقتی در فاصله یک‌متری، روی محور، با ورودی 1 وات اندازه‌گیری می‌شود، سطح فشار صوتی xx دسیبل تولید می‌کند.

تقویت کننده و پروسسور مخصوص اسپیکر ساب ووفر SUBWOOFER DAS-Q8

جهت تولید صدای بهتر و کنترل کیفیت صدا می‌توانید از مدیریت بلندگو (پروسسور)، استفاده نمایید و با استفاده از تقویت کننده سیگنال (امپلی فایر)، قدرت صدا را افزایش دهید. آمپلی‌فایرهای سازگار با بلندگو ساب ووفر پسیو داس که از طرف کمپانی معرفی شده‌اند شامل: INTEGRAL A402 , INTEGRAL A404, INTEGRAL A1002 , INTEGRAL A1004 و پروسسور(DSP) که در کاتالوگ نام‌برده‌شده DAS DSP-226 است. برای اتصال کابل‌های ورودی و خروجی از ترمینالی استفاده شده است. این اتصال با استفاده از کاورهای مخصوص (روکش مخصوص اتصال اسپیکر داس SUBWOOFER DAS Q8)، کاملاً پوشیده شده و با ورودی و خروجی به‌خوبی چفت می‌شود.

موارد استفاده از ساب ووفر، هشت اینچی، پسیو داس DAS AUDIO QUANTUM-Q8

سابووفر 8 اینچی داس، پسیو و دکوراتیو بوده که به دلیل جثه کوچک و طراحی منحصربه‌فرد، برای استفاده در سیستم صوت رستوران، صوت جانبی سالن کنفرانس و تقویت صدا در سالن همایش کوچک بهترین گزینه است. البته که این محصول مانند انواع بلندگوهای داس DAS AUDIO می‌تواند در فضاهای مختلف مورداستفاده قرار گیرد. ساب ووفر پسیو 8 اینچی داس (SUBWOOFER PASIIVE 8") در پروژه‌ای در شهربازی مورداستفاده قرار گرفته که از چندین ساب ووفر (SUBWOOFER) به‌صورت دایره‌وار برای پوشش صدای محوطه استفاده شده است.

فرکانس تحت پوشش ساب ووفر دکوراتیو 8 اینچی داس

ساب ووفر دکوراتیو 8 اینچی داس (DECORATIVE SUBWOOFER SYSTEM) دامنه فرکانسی 20 هرتز تا 200- هرتز را پوشش می‌دهد و می‌تواند توسط امپلی فایر سیگنال‌های متفاوتی ایجاد نماید. ساب ووفر برای تولید صدای بم (صدای زیر) مورداستفاده است. دامنه فرکانسی ارائه شده توسط اکثر ساب‌ووفرها برای تولید صدای زیر است و این مقدار برای اسپیکر ساب ووفر (SUBWOOFER DAS-Q8) با این ابعاد بسیار رضایت‌بخش خواهد بود. همچنین بدنه چوبی ساخت شده از تخته سه‌لایه تولید صدای بم در ساب ووفر پسیو 8 اینچی داس را بهتر و باکیفیت بیشتری پخش خواهد کرد.

تولید صدای بم با ساب‌ووفرها در کنار بلندگوها

ساب‌ووفرها در کنار بلندگوها برای تقویت صدای بم (زیر)، مورداستفاده قرار می‌گیرند. این محصولات بیشتر ترکیبی برای ایجاد صدای بهتر و زنده‌تر هستند. ساب ووفر دارای توان‌های مختلف و ابعاد متفاوتی هستند که می‌توانید بر اساس نیاز خود اقدام به خرید ساب ووفر نمایید. بلندگو داس و البته ساب ووفر داس دارای طراحی زیبا و کاربردی (تخته برای تولید صدای بهتر، رنگ ISOFLEX جهت مقاومت در برابر ضربه)، تولید صدایی فوق‌العاده قوی نسبت به سایر محصولات مشابه از دیگر برندها دارند. محصولات داس DAS AUDIO در ایران توسط شرکت سیما صوت ایرانیان ارائه می‌شود. کلیه محصولات صوتی DAS AUDIO با یک سال گارانتی و دو سال خدمات پس از فروش در اختیار شما قرار می‌گیرد.

خرید ساب ووفر داس DAS AUDIO QUANTUM Q8

بعد از مشاوره با همکاران ما در قسمت مشاوره و فروش سیما صوت ایرانیان می‌توانید اقدام به خرید محصولات نمایید. بعد از خرید از نمایندگی کمپانی داس "سیما صوت ایرانیان" شماره سریال مخصوص در اختیار شما قرار می‌گیرد که با مراجعه به سایت کمپانی اسپانیایی داس می‌توانید از اصل بودن کالا مطمئن شوید و از خدمات پس از فروش و گارانتی بهره‌مند شوید. درصورتی‌که دستگاه توسط تعمیر کاران غیرحرفه‌ای باز شود از گارانتی خارج شده و دیگر شامل خدمات نخواهد بود. در صوت بروز مشکل و یا مشاوره محصولات داس DAS AUDIO با تعمیرکاران حرفه‌ای سیما صوت در تماس باشید.

جهت مشاوره و خرید محصولات داس DAS AUDIO (بلندگو داس + امپلی فایر + پروسسور + ساب ووفر+ لاین اری ) با شماره 02188860021 تماس بگیرید.