دوربین KATO – HD91 AL
نوامبر 22, 2020
بلندگو اکتیو و لاین اری داس DAS AUDIO AERO-20A
نوامبر 23, 2020
 

DAS AUDIO AERO

بلندگو و ساب ووفر لاین اری داس DAS AUDIO LINE ARRAY (لاین اری اکتیو، لاین اری پسیو، ساب ووفر لاین اری)

 
 

AERO 20A

aero20a

AERO 40A

AERO 40A

AERO 50

AERO50

AERO LX 118A

LX118A

AERO LX 218C

LX218CA

AERO LX 218CA

LX218CA

لاین اری و ساب ووفر لاین اری داس DAS AUDIO AERO

اسپیکر لاین اری اکتیو و پسیو داس سری DAS AUDIO AERO جزو نسل سوم از سیستم های لاین اری داس LINE ARRAY کمپانی DAS AUDIO می باشند . نسل سوم آرایه های خطی (لاین اری داس) DAS AERO با معرفی سیستم آرایه (لاین اری) ADVANCED LINE ARRAY AERO 40A متولد شد .بلندگو لاین اری داس DAS AERO با استفاده از فن آوری های نوین بسیار کاربر پسند است، صدایی را ایجاد می کند که از لحاظ حفظ اصالت صدا و همچنین کمترین افت کیفیت آن در فاصله ، در نوع خود کم نظیر است .هر یک از مدل های اکتیو این خانواده دارای پردازنده داخلی دیجیتال بوده و قابلیت کنترل از راه دور را هم دارا می باشد ، گفتنی ست اسپیکرهای این سری بسیار پر قدرت بوده و نصب و راه اندازی آن با توجه به چرخداربودن آن ها و ریجینگ های مناسب بسیار سریع و ساده می باشد.

لاین اری چیست؟ (LINE ARRAY)

لاین اری داس LINE ARRAY DAS با استفاده از پیچ های مخصوص(RIGGING) به هم متصل شده و توسط اکسسوری های مخصوص جهت آویز کردن سیستم استفاده می شود. برای سوال لاین اری چیست؟ پاسخ این است که یونیت های شبیه به هم که توسط لازم نصب، به یکدیگر وصل می شوند. لاین اری (LINE ARRAY) برای پوشش صدایی گسترده و برای محیط های بزرگ و فضاهای باز مورد استفاده قرار می گردد. پوشش صدایی گسترده حتی در کنج های دیوار و یا در مکان هایی که اختلاف ارتفاع دارند، صدایی فوق العاد و با کیفیت و پویایی بالا برای شما ایجاد می کند.
بلندگو لاین اری داس سری DAS AUDIO LINE ARRAY متشکل از سه بلندگو لاین اری (LINE ARRAY) و سه ساب ووفر لاین اری (SUBWOOFER LINE ARRAY) هست که می توانید برای داشتن صدای بهتر این دو مورد را با هم استفاده نمایید.
شرکت داس DAS AUDIO با تولید سیستم های صوتی حرفه ای و مقاوم در برابر شرایط جوی مختلف، امکان داشتن ساعاتی دل نشین در کنار همراهانتان را فراهم می کند. کمپانی اسپانیایی داس محصولات خود را توسط نمایندگی در ایران به فروش می رساند. برای بهره مندی از گارانتی و خدمات پس از فروش از نمایندگی رسمی داس DAS AUDIO خرید نمایید.