استانداردهای اتاق کنفرانس
آگوست 17, 2020
بلندگو دکوراتیو پسیو DAS AUDIO ARTEC 315.96
آگوست 19, 2020
خرید مدیریت بلندگو و پروسسور داس مدل DAS AUDIO DSP 226- پردازشگر سیگنال|DAS AUDIO|سیستم کنفرانس|پروسسور|DSP 226|سیما صوت ایراین|قیمت پروسسور|خرید باند|بلندگو DAS|اسپیکرDAS|
 

پروسسور و مدیریت بلندگو داس DAS AUDIO DSP 226

توضیحات پروسسور و مدیریت بلندگو داس DAS AUDIO DSP 226
- پروسسور دیجیتال D.A.S مدل 226 دارای دوکانال ورودی و6 باند پارامتری با پهنای باند کامل درخروجی است .
- عرض این امپ 480 میلی متر، ارتفاع آن 45 میلی متر و عمق آن 163 میلی متر است.

ویژگی های مدیریت بلندگو داس DAS AUDIO DSP 226
- ماکزیمم مقدار خروجی برابر با 19 DBU .
- با دامنه فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلو هرتز .
- میزان گین خروجی از 15 تا 40- DB .
- دارای وزن خالص 2 کیلوگرم.
- شرکت سیما صوت ایرانیان ، نماینده رسمی کمپانی D.A.S بوده و خرید و فروش و تمامی خدمات پس از فروش کالا را نیز ارائه می دهد.

پروسسور و مدیریت بلندگو داس DAS AUDIO DSP 226

پروسسور و مدیریت بلندگو داس DAS AUDIO DSP 226 در دسته بهترین، تفکیک کننده های صدا قرار دارد که برای هر سیستم صوتی مورد نیاز می باشد. شرکت اسپانیایی داس با ثابقه 50 ساله در زمینه تولید سیستم های صوتی مانند بلندگو های دکوراتیو و لاین اری اسپیکر مانیتورینگ، ساب ووفر، امپلی فایر و مدیریت سیگنال (DSP) فعالیت دارد.
پروسسور DAS AUDIO DSP 226 برای دریافت صوت و باز پخش آن با بهترین کیفیت و تغییر کد ها برای داشتن صدای واضح و خوب مورد استفاده قرار میگیرد. اشخاصی که از سیستم های صوت حرفه ای استفاده میکنند در تجهیزات صوتی خود از پروسسور ها بهره می برند. سیستم مدیریت بلندگو DAS DSP 226 از کامل ترین محصولات در زمینه پردازش صوت می باشد. DSP 226 داس با برنامه هایی مانند پچ کردن و منو پیشرفته با قابلیت تنظیم اطلاعات از پیش تعیین شده توانسته نیاز کاربران را به این سیستم برطرف نماید.
بر اساس توان خروجی در DSP 226 DAS AUDIO سیگنال های دریافتی تقویت شده و پخش میشوند. این صدای باز پخش شده متناسب با توان پروسسور تولید میشود. استفاده از پروسسور داس DSP 226 امکان اجراهایی با کیفیت و صدایی قوی را میسر می سازد. مدیریت بلندگو و پروسسور داس مدل DAS AUDIO DSP 226 دارای ورودی و خروجی هایی از مدل کانکتور XLR می باشد همچنین این پردازشگر صوتی داس قابلیت برنامه ریزی از طریق کامپیوتر و لبت تاب را دارد . این قابلیت کار با این سیستم را بسیار راحت کرده و اجازه اعمال اکولایزرهای مختلف و مطابق با ثلیقه هر فرد را میدهد. برای استفاده از لب تاب برای کنترل پروسسور DSP 226 می توانید برنامه DSP226 را در سیستم خود نصب نمایید و عملیاتی همچون تفکیک صدا، GATE کمپرسور، اکولایزر های مختلف و لیمیتر را مدیریت نمایید.
پروسسور DSP 226 ورودی با کانکتورXLR ماده نصبی و دارای 6 خروجی تفکیک شده (2 عدد ساب + 2 عدد اسپیکر و 2 عدد MUTE) با کانکتور XLR نر نصبی است. پروسسورD.A.S 226 دارای یک درگاه شبکه ورودی و یک درگاه شبکه خروجی می باشد. مدیریت بلندگوDAS DSP 226 توسط برق شهری راه اندازی می شود که توسط یک کابل کامپیوتری سه چاک تغذیه و برق رسانی میشود.
میزان پاسخ فرکانسی و بازده تولیدی در مدیریت بلندگو داس مدل DSP-226 از 20 هرتز تا 20 کیلو هرتز گسترده است و دامنه فرکانسی مطلوبی را تحت پوشش دارد. بالاترین میزانDELAY در این محصول برابر 1000MS می باشد. مقدار گین خروجی در پروسسور DSP 226 داس از 15+ دسیبل تا 40- دسیبل گسترده می باشد. این مقادیر تضمین کننده کیفیت بالای دستگاه مدیریت بلندگو می باشد. میزان خروجی در پروسسور DSP266 در حالت ماکزیمم برابر 19DBU می باشد.
بدنه فلزی ساخته شده برای حمل و نقل آسان و سهولت در نصب و راه اندازی مدیریت بلندگو DSP 226 کار با ان را آسان نموده و از ضربات احتمالی وارده ،دستگاه را محافظت می نماید. DSP 226 به دلیل کارایی بالا و البته سازگاری با بیشتر بلندگو های DAS AUDIO جهت مدیریت اسپیکر ههای زیادی از DAS پیشنهاد میشود. رنگ مشکی مات و ظاهر مستطیل شکل این مدیریت بلندگو برای قرار گیری در رک طراحی شده است. ظاهر زیبا و طراحی چشم نواز این پروسسور کوچ ک و جمع و جور این سیستم را برای قرار گیری در یک یونیت رک مناسب نموه است.این قابلیت در مدیریت بلندگو، رک مونت نام گذاری شده است.
به عنوان مثال مدیریت بلندگو DSP 226 برای راه اندازی بلندگو ACTION 515 به همراه ساب ووفر ACTION S 18 پیشنهاد شده است. این پروسسور تمامی سری های داس را در خود گنجانده و قابلیت مدیریت انواع اسپیکر و باند داس را دارد. وجود نمایشگر گرافیکی در جلوی پروسسورD.A.S DSP 226 برای مدیریت بهتر و سهولت در کار کاربران قرار گرفته است. این نمایشگر نشان دهنده میزان میتر و سیگنال وارده و خارجه و منو می باشد. سر ولوم چرخشی برای سهولت در راه اندازی بر روی دستگاه قرار گرفته است. D.A.S DSP 226 PROCESSORE دارای چراغ نمایشگر مختص به هر ورودی و خروجی است که امکان تنظیم برای هر کاربر را فراهم میکند.
بیشترین استفاده از مدیریت بلندگوDAS AUDIO DSP 226 برای استفاده در سالن های ارکستر، مراکز تجاری، سالن سینما، آمفی تئاتر، کنسرت، بند موزیک و دیجی ها، سیستم کنفرانس، تجهیز سالن کنفرانس، سالن کنفرانس، اجرای زنده، هیئت و حسینیه و هر جایی که صدای شفاف و خوبی مد نظر است مناسب می باشد. با استفاده از پروسسورDSP-226 می توانید با خیالی راحت از صدای های خروجی لذت ببرید. ابعاد و وزن در DAS AUDIO DSP 226 برابر عرض 480میلیمتر، ارتفاع 45 میلیمتر، عمق 163 میلیمتر و وزن خالص و بدون در نظر گرفتن کارتن برابر 2 کیلوگرم می باشد.

ویژگی های ظاهری پروسسور و مدیریت بلندگو داس DAS AUDIO DSP 226
- بدنه فلزی مشکی رنگ با طراحی زیبا و چشم نواز
- ابعاد کوچک و مستطیل شکل
- قابلیت رک مونت و اشغال یک یونیت در رک
- نمایشگر گرافیکی در جلوی دستگاه برای راه اندازی آسان و کار با منو دستگاه
- نشانگر میتر در هر لاین خروجی و ورودی
- یک عد سر ولوم چرخشی برای سهولت در کار با منو
- پیش فرض تمام سری بلندگو های داس
- ابعاد و وزن : عرض 480میلیمتر، ارتفاع 45 میلیمتر، عمق 163 میلیمتر و وزن 2 کیلوگرم

ویژگی های فنی و پروسسور دیجیتال داس مدل DAS AUDIO DSP 226
- دو ورودی و 6 خروجی تفکیک شده با کانکتور XLR
- دارای رابط USB و اینترفیس جهت اتصال به رایانه و پچ کردن
- پاسخ فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلو هرتز
- میزان گین خروجی +15TO -40 DB
- بالاترین میزان DELAY برابر 1000MS
- درگاه شبکه در ورودی و خروجی با کانکتور RS-485
- دارای لیمیتر، اکولایزر، گیت و کمپرسور صدای خروجی

خدمات پس از فروش، گارانتی و تعمیرات
شرکت سیما صوت ایرانیان نمایندگی رسمی کمپانی داس در ایران بوه و کلیه محصولات داس را در بسته بندی اولیه کارخانه همراه با کارت گارانتی، هلوگرام و شماره سریال های مجزا به فروش می رساند. سیما صوت ایرانیان نمایندگیDAS AUDIO با تجربه چندین ساله در زمینه تجهیز سیستم های صوتی، سیستم کنفرانس، سیستم نور پردازیري، تجهیز سالن کنفرانس، ضبط و پخش تصویر فعالیت دارد. همچنین مشاوره، طراحی و اجرای سالن آمفی تئاتر ، سالن سینما، سالن همایش و دکوراسیون از جمله فعالیت های شرکت سیما صوت ایرانیان می باشد.
کمپانی اسپانیایی داس کلیه محصولات را با یک سال گارانتی و دو سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران قرار میدهد. جهت خرید پروسسور و مدیریت بلندگو داس مدل DAS AUDIO DSP 226 می توانید با مشاوران حرفه ای ما در سایت SIMASOT.COM در ارتباط باشید. D.A.S DSP 226 در کارتن خاکی رنگ همراه کاتالوگ، شماره سریال و پارت نامبر مجزا، کابل برق و کابل اینترفیس به فروش می رسد.
تعمیرات کلیه سیستم های صوتی در دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران انجام می گیرد که شما می توانید با خیال راحت محصولات صوتی خود را به تیم تعمیرات ما بسپارید.